Späť do obchodu

Registrácia

Použitie

SORB®XT viete použiť aj pri kontaminácii vodných plôch nebezpečnými látkami. Náš ekologický absorbent odpudzuje vodu. Tým, že dokáže odpudzovať vodu, absorbovaná hmota zostáva na povrchu vody a neklesá pod vodnú hladinu na dno vodných plôch. Z hladiny môže byť následne odstránená odsávaním alebo odstredením.

Na vodné plochy sa používajú sorbčné vankúše, hadice, pri väčších kontaminovaných vodných plochách odporúčame PP bariéry a pásy s vysokou úrovňou absorbovania, ktoré dokážu zabrániť šíreniu nebezpečných látok na vodnej hladine.

SORB®XT bol testovaný Úradom pre testovanie materiálov (MPA), Dortmund a hygienickým ústavom v Gelsenkirchene.  Náš prírodný absorbent spĺňa všetky požiadavky Ministerstva životného prostredia, ochrany prírody a jadrovej bezpečnosti

Pri priemyselnej výrobe alebo vo verejnom sektore hrozí únik nebezpečných látok do pôdy. Náš multifunkčný absorbent SORB®XT dokáže absorbovať nebezpečné látky z kontaminovanej pôdy. Takýto proces závisí od vonkajšej teploty okolia a trvá niekoľko týždňov až mesiacov.

Do pôdy sa pri tomto procese pridávajú organické hnojivá a je potrebné, aby bola pôda pravidelne obrábaná.

SORB®XT bol testovaný Úradom pre testovanie materiálov (MPA), Dortmund a hygienickým ústavom v Gelsenkirchene. Zároveň spĺňa všetky požiadavky Ministerstva životného prostredia, ochrany prírody a jadrovej bezpečnosti. Ekologické riešenie pre kontaminovanú pôdu.

SORB®XT dokáže vyčistiť aj špeciálne a priemyselné povrchy. Je významným pomocníkom pri udržiavaní poriadku a bezpečnosti pri práci. Má nízku hmotnosť, je ľahko skladovateľný, nebezpečné látky dokáže z povrchu nasať behom pár sekúnd. Proces nasatia a tuhnutia je rýchly, čo je výhoda a záruka bezpečnosti pri použití nielen na pracovisku, ale aj vo verejnom sektore na cestných komunikáciách.

Po použití SORB®XT dosiahne ošetrený povrch testovanú priľnavosť 97%. Pre lepšiu predstavu – 1 kg SORB®XT sorbentu absorbuje 4.68 litrov oleja. Účinnosť nášho prírodného absorbentu je overená aj štátnou inštitúciou.

 
 
Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie