Späť do obchodu

Registrácia

AM Sorpčná rohož SORB®XT 30000x800

SORB®XT AM Sorpčná rohož univerzálna 30000x800

€318

AM Sorpčná rohož SORB®XT 30000x800

Kód: 100618

SORB®XT AM Sorpčná rohož univerzálna 30000x800

Návod na použitie: Na použitie na pevných podlahách (vonku aj zvnútra). Selektívna ochrana pôdy a priestorov v budovách spoločnosti. Môže sa prispôsobiť špecifickým požiadavkám pre dlhodobé preventívne opatrenia a zabránenie úniku kvapalín. Absorbuje všetky druhy olejov, palív, náterov, mazadlá a iné prchavé látky.

Použitie: Rohož odrežte na požadovanú dĺžku a umiestnite pod miesto, kde pravdepodobne dôjde k úniku nežiadúcich látok, (napr. priestory závodu, prevádzka, pod veľké pracovné stroje alebo nákladné vozidlá). Uniknutá látka zostáva po celú dobu vo vnútri OM rohoži. Z druhej strany je PE fólia, ktorá zabráni úniku absorbovanej látky mimo absorpčnú rohož. Po aplikácii pozbierajte kontaminované sorpčné rohože a kontaminovaný materiál zlikvidujte v súlade s platnými predpismi.

Skladovanie: Skladujte v suchej miestnosti s nízkou vlhkosťou.

Vlastnosti: Protišmyková PE fólia na dne zabraňuje priesakom látok do zemi. Veľmi savý a tepelné recyklovateľný. Označenie sorpčnej podušky prívlastkom “AM“ znamená, že absorbuje aj vodu a ropné látky. Rohož je univerzálna z hľadiska absorpcie akejkoľvek látky.

 

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 10.9 kg
Absorbčný potenciál: 94,00 L
Množstvo na palete: 15
Rozmery (mm): 30000x800
Dostupnosť: Skladom
€318
€265 bez DPH
Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie