Späť do obchodu

Registrácia

AM Sorpčná rohož SORB®XT 500x400 /narezaná 50ks/

SORB®XT AM Sorpčná rohož univerzálna /narezaná na rozmer 500x400/, balenie 50ks

€144

AM Sorpčná rohož SORB®XT 500x400 /narezaná 50ks/

Kód: 100615

SORB®XT AM Sorpčná rohož univerzálna /narezaná na rozmer 500x400/, balenie 50ks

Návod na použitie: Na použitie na pevných podlahách (vonku aj zvnútra). Selektívna ochrana pôdy a priestorov v budovách spoločnosti. Môže sa prispôsobiť špecifickým požiadavkám pre dlhodobé preventívne opatrenia a zabránenie úniku kvapalín. Absorbuje všetky druhy olejov, palív, náterov, mazadlá a iné prchavé látky.

Použitie: Rohož odrežte na požadovanú dĺžku a umiestnite pod miesto, kde pravdepodobne dôjde k úniku nežiadúcich látok, (napr. priestory závodu, prevádzka, pod veľké pracovné stroje alebo nákladné vozidlá). Uniknutá látka zostáva po celú dobu vo vnútri OM rohoži. Z druhej strany je PE fólia, ktorá zabráni úniku absorbovanej látky mimo absorpčnú podložku. Po aplikácii pozbierajte kontaminované absorpčné podložky a kontaminovaný materiál zlikvidujte v súlade s platnými predpismi.

Skladovanie: Skladujte v suchej miestnosti s nízkou vlhkosťou.

Vlastnosti: Protišmyková PE fólia na dne zabraňuje priesakom látok do zemi. Veľmi savý a tepelné recyklovateľný. Označenie sorpčnej rohože prívlastkom “AM“ znamená, že absorbuje aj vodu a ropné látky. Podložka je univerzálna z hľadiska absorpcie akejkoľvek látky.

 

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 4.6 kg
Absorbčný potenciál: 39,00 L
Množstvo na palete: 30
Rozmery(mm): 500x400
Dostupnosť: Skladom
€144
€120 bez DPH

Odteraz Vám už neuniknú žiadne novinky!

Vložte svoj email a my Vám budeme zasielať informácie o nových produktoch na našom e-shope.

Späť do obchodu