Späť do obchodu

Registrácia

SORB®XT Núdzová sada QC

SORB®XT Núdzová sada QC  Je okamžitá mobilná pomoc pri úniku ropnej látky, chemikálii atd. na malé plochy s quick kontajnerom

 

€54

SORB®XT Núdzová sada QC

Kód: 100502

SORB®XT Núdzová sada QC  Je okamžitá mobilná pomoc pri úniku ropnej látky, chemikálii atd. na malé plochy s quick kontajnerom

 

Návod na použitie: SORB®XT nasypte rovnomerne na rozliatu látku (na tento účel použite mechanické nástroje, ako metla, lopata alebo PeKo XT). SORB®XT nechajte pôsobiť asi 1 minútu spolu s absorbovanou látkou. Po aplikovaní je nutné pozametať ošetrený povrch. SORB®XT spolu s  kontaminovaným materiálom odstránte s ošetrovaného miesta Bariérový vankúš umiestnite priamo na kontaminovanú oblasť a počkajte, kým nedosiahne svoj plnýabsorpčný potenciál (vankúš bude mať farbu kontaminovaného materiálu). Vankúš je možné použiť vo všetkých uvedených oblastiach aj na vode. Nádobu QC umiestnite pod oblasť očakávaného úniku alebo vyliatia. Verzia QC „obsahuje mobilný skladací kontajner pre „ plánované “ úniky do 3 L objemu. Nádoba je postavená v priebehu niekoľkých sekúnd a má odolný film proti olejom a palivám.

Po aplikácii : Zameťte látku, alebo ju odstrante pomocou špachtle do vrecka na zneškodnenie / použitý vankúš, rukavice na jedno použitie a vložte ich do vrecka na likvidáciu. Kontaminovaný materiál zlikvidujte v súlade s platnými predpismi o nakladaní s odpadom.
Oblasti použitia: továrne, spoločnosti, ochrana životného prostredia, cestná premávka, asfalt, obce, mestá, na vodnej hladine, na cestách a asfalte, pôda, priemyselné plochy alebo špeciálne povrchy.

Skladovanie: V suchu a pri nízkej vlhkosti, aby sa zabránilo tvorbepliesní.
Vlastnosti: Multi-absorbent, veľkosť zrna 0,125 - 4,0 mm, 100% organická látka, absorbent, ktorý pláva na vodnej hladine, typu I, II, III-R, SF
Hydrofóbna / oleofilná látka, objemová hmotnosť približne 140 g / l, absorbuje látku za pár sekúnd je vysoko efektívny a neškodný pre ľudí, zvieratá a životné prostredie. Na oddelenie a zachytávanie nebezpečných látok.
Absorbuje látky ako: olej alebo látky podobné olejom, palivo, nafta, benzín, ropné látky
rôzne druhy chemikálií, mazív, farby na báze oleja, nestabilizované emulzie, brzdové kvapaliny, chladivá, Nemrznúca zmes, aerosóly, krv.

  • Obsah balenia :
  • 1x 2L sáčok 100% prírodné vlákno SORB®XT
  • 1x bariérový vankúš (naplnený 100% prírodným vláknom SORB®XT)
  • 1x Quick kontajner
  • 1x jednorazové rukavice
  • 2x úložné vrecká
  • 1x špachtľa
Kategória: Produkty
Hmotnosť: 1 kg
Absorbčný potenciál: 2,60 L
Množstvo na palete: 160
Rozmer - Vrecko (mm): 310 x 210 x 70
Rozmer - Poduška (mm): 300 x 200 x 50
Dostupnosť: Skladom
€54
€45 bez DPH

Odteraz Vám už neuniknú žiadne novinky!

Vložte svoj email a my Vám budeme zasielať informácie o nových produktoch na našom e-shope.

Späť do obchodu