Späť do obchodu

Registrácia

OM Sorpčná rohož SORB®XT 500x400 hydrofóbna /narezané 50ks/

SORB®XT OM OIL MAT sorpčná rohož hydrofóbna, narezaná na rozmer 500x400 balenie 50ks

€144

OM Sorpčná rohož SORB®XT 500x400 hydrofóbna /narezané 50ks/

Kód: 100614

SORB®XT OM OIL MAT sorpčná rohož hydrofóbna, narezaná na rozmer 500x400 balenie 50ks

Návod na použitie: Na použitie na pevných podlahách (vonku aj zvnútra). Selektívna ochrana pôdy a priestorov v budovách spoločnosti. Môže sa prispôsobiť špecifickým požiadavkám pre dlhodobé preventívne opatrenia a zabránenie úniku kvapalín. Absorbuje všetky druhy olejov, palív, náterov, mazadlá a iné prchavé látky.

Použitie: Rohož odrežte na požadovanú dĺžku a umiestnite pod miesto, kde pravdepodobne dôjde k úniku nežiadúcich látok, (napr. priestory závodu, prevádzka, pod veľké pracovné stroje alebo nákladné vozidlá). Uniknutá látka zostáva po celú dobu vo vnútri OM rohoži. Z druhej strany je PE fólia, ktorá zabráni úniku absorbovanej látky mimo absorpčnú podložku. Po aplikácii pozbierajte kontaminované absorpčné rohože a kontaminovaný materiál zlikvidujte v súlade s platnými predpismi.

Skladovanie: Skladujte v suchej miestnosti s nízkou vlhkosťou.

Vlastnosti: Protišmyková PE fólia na dne zabraňuje priesakom látok do zemi. Veľmi savý a tepelné recyklovateľný. Označenie sorpčnej rohože prívlastkom “OM“ znamená, že neabsorbuje vodu len ropné látky.

Narezané  rohože veľkosť 500x400 balenie 50 ks.

 

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 4.6 kg
Absorbčný materiál: 39,00 L
Rozmery (mm): 500x400
Množstvo na palete: 1500
Dostupnosť: Skladom
€144
€120 bez DPH
Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie