Späť do obchodu

Registrácia

SORB®XT RM RAIL Mat Pro 25000x1420

SORB®XT RM RAIL Mat 25000 x 1420  sorbčná rohož, má 2x väčšiu kapacitu ako RM RAIL Mat. 

€756

SORB®XT RM RAIL Mat Pro 25000x1420

Kód: 100612

SORB®XT RM RAIL Mat 25000 x 1420  sorbčná rohož, má 2x väčšiu kapacitu ako RM RAIL Mat. 

Návod na použitie: Na použitie na pevných podlahách (vonku aj zvnútra). Selektívna ochrana pôdy a priestorov v budovách spoločnosti. Môže sa prispôsobiť špecifickým požiadavkám pre dlhodobé preventívne opatrenia a zabránenie úniku kvapalín. Absorbuje všetky druhy olejov, palív, náterov, mazadlá a iné prchavé látky.

Použitie: Rohož odrežte na požadovanú dĺžku a umiestnite pod miesto, kde pravdepodobne dôjde k úniku nežiadúcich látok, (napr. priestory závodu, prevádzka, pod veľké pracovné stroje alebo nákladné vozidlá). Uniknutá látka zostáva po celú dobu vo vnútri OM rohože. Z druhej strany je PE fólia, ktorá zabráni úniku absorbovanej látky mimo absorbčnú rohož. Po aplikácii pozbierajte kontaminované absorbčné rohože a kontaminovaný materiál zlikvidujte v súlade s platnými predpismi.

Skladovanie: Skladujte v suchej miestnosti s nízkou vlhkosťou.

Vlastnosti: Protišmyková PE fólia na dne zabraňuje priesakom látok do zemi. Veľmi savý a tepelné recyklovateľný. Označenie sorbčnej rohože s prívlastkom “RM“ znamená, že absorbuje ropné látky vo väčšom množstve. Je ideálna na absorbovanie vätších únikou kvapalín. RM RAIL Mat PRO má 2x väčšiu kapacitu ako RM RAIL Mat. Vhodná je aj medzi koľajisko.

 

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 29.2 kg
Absorbčný potenciál: 281,00 L
Rozmery(mm): 25000x1420
Dostupnosť: Skladom
€756
€630 bez DPH

Odteraz Vám už neuniknú žiadne novinky!

Vložte svoj email a my Vám budeme zasielať informácie o nových produktoch na našom e-shope.

Späť do obchodu