Späť do obchodu

Registrácia

SORB®XT Núdzová sada Profi

SORB®XT Núdzová sada Profi je okamžitá mobilná pomoc pri úniku ropnej látky, chemikálii atd. na malé plochy.

 

€58,80

SORB®XT Núdzová sada Profi

Kód: 100501

SORB®XT Núdzová sada Profi je okamžitá mobilná pomoc pri úniku ropnej látky, chemikálii atd. na malé plochy.

 

Návod na použitie: SORB®XT nasypte rovnomerne na rozliatu látku (na tento účel použite mechanické nástroje, ako metla, lopata alebo PeKo XT). SORB®XT nechajte pôsobiť asi 1 minútu spolu s absorbovanou látkou. Po aplikovaní je nutné pozametať ošetrený povrch. SORB®XT spolu s  kontaminovaným materiálom odstránte s ošetrovaného miesta Bariérový vankúš umiestnite priamo na kontaminovanú oblasť a počkajte, kým nedosiahne svoj plnýabsorpčný potenciál (vankúš bude mať farbu kontaminovaného materiálu). Vankúš je možné použiť vo všetkých uvedených oblastiach aj na vode.

Po aplikácii : Zameťte látku, alebo ju odstrante pomocou špachtle do vrecka na zneškodnenie / použitý vankúš, rukavice na jedno použitie a vložte ich do vrecka na likvidáciu. Kontaminovaný materiál zlikvidujte v súlade s platnými predpismi o nakladaní s odpadom.
Oblasti použitia: továrne, spoločnosti, ochrana životného prostredia, cestná premávka, asfalt, obce, mestá, na vodnej hladine, na cestách a asfalte, pôda, priemyselné plochy alebo špeciálne povrchy.Skladovanie: V suchu a pri nízkej vlhkosti, aby sa zabránilo tvorbepliesní.
Vlastnosti: Multi-absorbent, veľkosť zrna 0,125 - 4,0 mm, 100% organická látka, absorbent, ktorý pláva na vodnej hladine, typu I, II, III-R, SF
Hydrofóbna / oleofilná látka, objemová hmotnosť približne 140 g / l, absorbuje látku za pár sekúnd je vysoko efektívny a neškodný pre ľudí, zvieratá a životné prostredie. Na oddelenie a zachytávanie nebezpečných látok.
Absorbuje látky ako: olej alebo látky podobné olejom, palivo, nafta, benzín, ropné látky
rôzne druhy chemikálií, mazív, farby na báze oleja, nestabilizované emulzie, brzdové kvapaliny, chladivá, Nemrznúca zmes, aerosóly, krv.

Obsah balenia :

  • 2x 5 L Sáčok SORB
  • 2x OM podložka
  • 2x AM podložka
  • 1x jednorazové rukavice
  • 1x úložné vrece 120L
  • 1x špachtľa
Kategória: Produkty
Hmotnosť: 0.7 kg
Absorbčný potenciál: 2,60 L
Rozmer - Poduška (mm): 300 x 200 x 50
Množstvo na palete: 280
Dostupnosť: Skladom
€58,80
€49 bez DPH
Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie