Späť do obchodu

Registrácia

SORB®XT Núdzová sada Profi

SORB®XT Núdzová sada Profi Okamžitá mobilná pomoc pri úniku ropnej látky, chemikálii atd. na malé plochy.

 

€108

SORB®XT Núdzová sada Profi

Kód: 100501

SORB®XT Núdzová sada Profi Okamžitá mobilná pomoc pri úniku ropnej látky, chemikálii atd. na malé plochy.

 

Návod na použitie: SORB®XT nasypte rovnomerne na rozliatu látku (na tento účel použite mechanické nástroje, ako metla, lopata alebo PeKo XT). SORB®XT nechajte pôsobiť asi 1 minútu spolu s absorbovanou látkou. Po aplikovaní je nutné pozametať ošetrený povrch. SORB®XT spolu s  kontaminovaným materiálom odstránte s ošetrovaného miesta Bariérový vankúš umiestnite priamo na kontaminovanú oblasť a počkajte, kým nedosiahne svoj plnýabsorpčný potenciál (vankúš bude mať farbu kontaminovaného materiálu). Vankúš je možné použiť vo všetkých uvedených oblastiach aj na vode.

Po aplikácii : Zameťte látku, alebo ju odstrante pomocou špachtle do vrecka na zneškodnenie / použitý vankúš, rukavice na jedno použitie a vložte ich do vrecka na likvidáciu. Kontaminovaný materiál zlikvidujte v súlade s platnými predpismi o nakladaní s odpadom.
Oblasti použitia: továrne, spoločnosti, ochrana životného prostredia, cestná premávka, asfalt, obce, mestá, na vodnej hladine, na cestách a asfalte, pôda, priemyselné plochy alebo špeciálne povrchy.Skladovanie: V suchu a pri nízkej vlhkosti, aby sa zabránilo tvorbepliesní.
Vlastnosti: Multi-absorbent, veľkosť zrna 0,125 - 4,0 mm, 100% organická látka, absorbent, ktorý pláva na vodnej hladine, typu I, II, III-R, SF
Hydrofóbna / oleofilná látka, objemová hmotnosť približne 140 g / l, absorbuje látku za pár sekúnd je vysoko efektívny a neškodný pre ľudí, zvieratá a životné prostredie. Na oddelenie a zachytávanie nebezpečných látok.
Absorbuje látky ako: olej alebo látky podobné olejom, palivo, nafta, benzín, ropné látky
rôzne druhy chemikálií, mazív, farby na báze oleja, nestabilizované emulzie, brzdové kvapaliny, chladivá, Nemrznúca zmes, aerosóly, krv.

Obsah balenia :

  • 2x 5 L Sáčok SORB
  • 2x OM podložka
  • 2x AM podložka
  • 1x jednorazové rukavice
  • 1x úložné vrece 120L
  • 1x špachtľa
Kategória: Produkty
Hmotnosť: 0.7 kg
Absorbčný potenciál: 2,60 L
Rozmer - Poduška (mm): 300 x 200 x 50
Množstvo na palete: 280
Dostupnosť: Skladom
€108
€90 bez DPH

Odteraz Vám už neuniknú žiadne novinky!

Vložte svoj email a my Vám budeme zasielať informácie o nových produktoch na našom e-shope.

Späť do obchodu